Çiğköfte Bayilik Sistemi

Bayilik sistemi marka sahibinin belirli süreler, koşullar ve sınırlar içerisinde işin yönetimin organizasyonuna yönelik sürekli olarak destek ve disiplin sağlayarak belirlenen bir ücret karşılığında yatırımcılara ya da iş kurmak isteyenlere kendi sistem ve markasını kullandırarak yapılan uzun süreli bir iş ilişkisidir. Çiğ köfte bayilik sistemi ile de işletme sahibi olunabilir.

Çiğ Köfte Nedir? Tarihçesi

Çiğ köfte ülkemizde son derece sevilen ve her yörede tüketilen bir gıda türüdür. Çiğ köfte; bulgur, isot, kıyılmış et, salça, soğan, maydanoz ve çeşitli baharatların yoğrulup karıştırılması ile hazırlanan pişirilmeden tüketilen bir gıda türü, ana vatanı Şanlıurfa’dır. Her ne kadar ana vatanı Urfa olsa da Adana, Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Elazığ, Malatya gibi şehirlerde de son derece önemlidir.

Genel olarak ince uzun bir şekilde marul yaprağına sunularak servis edilir. Bu tarzda ikram edilen çiğköfte yöresel kentlerde daha çok tutulmaktadır. Batı’ya gittikçe çiğköftenin sunumunun da değiştiğini görebilirsiniz. Lavaşın içine hazırlanan ve çeşitli soslar ile farklı lezzet katılan çiğköfte türleri bulunmaktadır.

Çiğköfte Bayilik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Çiğköftenin ticari olarak değeri oldukça yüksek, bayilik sistemlerinin gelişmesi ve ilerlemesi ile bu kadar son yıllarda çok daha fazla arttı. Çiğköfte bayiliği alarak belli süre zarfında bu işi icra edebiliyorsunuz.

Bayilik almadan önce kendinize sormanız gereken birkaç önemli soru var. Bunların en önemlisi bu işi yapmak istiyor musunuz? Bu oldukça önemli bayilik alırken belli bir ücret ödeyeceksiniz. O yüzden yatırımı doğru yapmak son derece önemli, işi isteyen ve yapacağım diyen bir kişi kesinlikle çiğköfte bayiliği almalıdır. Bayilikten öncesi değil sonrası daha önemlidir. Çalışma, sorumluluk ve disiplin bu alanda son derece önemlidir. Kısa ve net bir dil ile belirtmek gerekirse parayı verdim gelsin paralar! Mantığı bu sektör için kesinlikle geçerli değildir.

Bayilik Veren Firmanın Yeterliliği

Bayilik alacağınız firmanın size her anlamda güven vermesi gerekir. Gereken alt yapı ve operasyonel destek size verilmeli. Bu tarz bir firma ile çalışmazsanız burada en büyük sorunu siz yaşarsınız. Müşterilerinize vereceğiniz hizmet aksar ve kaliteli sürekli bir hizmet sağlayamazsınız. Buda insanların sizi tercih etmemeleri için yeterli bir nedendir.

Bayilik aldığınız firmanın ürünlerinin kaliteli olması ve hizmeti aksatmaması gerekir. Bayilik sistemi bir halkanın parçası olmak gibidir, bayilik veren firma kendisine büyük bir halka oluşturur ve o halkaları yönetir. Kesintisiz hizmet alacağınızdan emin olmak zorundasınız. Mal ve hizmetler sizin elinize ulaşamazsa sizde müşterilerinize gereken hizmeti veremezsiniz.

Çiğ köfteci Aziz usta olarak tamamen organik malzemelerden üretim yapıyoruz. Temiz ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde yaptığımız üretimler ile bayiliklerimize ürünlerimizi teslim ediyoruz. Resmi siteye girerek Çiğ köfteci Aziz usta fabrikasını ve üretim alanlarını görebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden lezzeti ön planda tutarak üretim yapıyoruz.

Çiğ köfte bayilik Finansal Yeterlilik

Çiğköfte bayiliği almadan önce sözleşmeyi iyice okumakta yarar vardır. Hak ve sorumluluklarınızı gözden geçirip konu hakkında iyice bilgi sahibi olmalısınız. Yetkilerinizi iyice öğrenmenizde yarar var. Ücreti ödeyip işletmeyi açınca bazı şeylere yetkinizin olmadığını görmek sizi üzebilir.

Karşılıklı olan sorumlulukların yerine getirilmemesi gibi durumlarda doğacak sorunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Cezai işlemler ve yaptırımlar neler? Bu maddeleri iyice okumalı ve ardından gerekli yerlere imza atmalısınız.

Son kısımda ise Çiğ köfte bayilik almak sizin firmaya koşulsuz olarak bağlandığınız anlamına gelmez. Yaptığınız ticari bir faaliyettir.