Biz Kimiz

Lezzetini tarihinden ve usta ellerin sırrından alan ilk 1997 senesinde çiğ köfte sektörüne seyyar satıcılıkla başlamış olup 2000 yılında “Adıyamanlı Çiğ Köfteci Aziz Usta” adı altında kendi imalatımızı kurduk. Kısa sürede Çiğ köfteci Aziz Usta olarak hızla büyüyen bayi kitlemizle Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye başladık.  70 noktada hizmet vermekte olup ve Türkiye’nin en lezzetli çiğ köftesiyle buluşturan kimseyle kendimiz eş değer görmeyerek Düdanlı Bey Çiğ Köfte olarak ikinci markamızı kurup piyasaya daha hâkim olan tek firmayız…

Çiğ Köfteci Aziz Usta, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden gıda güvenliği kapsamında birçok sertifikalara sahiptir. Müşteri memnuniyeti üst seviyede tutarak ayrıca bayilerimize %100 eğitim desteği sağlamaktayız..

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin talep ettikleri ürün ve servis hizmetinde, kalite ve hijyen sürekliliğini sağlayarak geliştirmektir. Hedef kitlemiz ürün ve kalite standartımızı mükkemmel seviyeye ulaştırmak ve bayilerimizin istek ve taleplerini en üst seviyede tutarak gelişimimize katkı sağlayarak vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmalarımızı hızlandırmaktır.

Visyonumuz

Düdanlı bey çiğ köfte olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürün ve hizmet kalitesine dair bütünlüğümüzü daima koruyup, her zaman için kalite standartlarında, gıda güvenliği, hijyen kurallarına uygun koşullarda üretimi sağlayıp, müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurup, müşteri memnuniyetine önem vermek, firmamızda kalite kontrol işlemlerini sürekli olarak kontrol altında tutmak, ve çalışan personellerimizin geliştirip, güler yüzlü hizmet sunmayı amaçlamak, Çiğ Köfteci Aziz Usta adını başarıyla geniş kitlelere duyurmaktır.